İşte Spartacus 4. Sezon Başlama Tarihi

Spartacus: War Of Damned

Bir fenomen haline gelen, Türkiye’de de Türkçe Dublajlı olarak yayınlanan dizisinin merakla beklenen 4. Sezon başlama tarihi …

Aşırı şiddet dolu ve cesur cinsel içerikli sahneleri ile dikkat çeken, milyonlarca kişi tarafından takip edilen Spartacus dizisinin merakla beklenilen 4. Sezonunun başlama tarihi belli oldu. İlk sezon Spartacus karakterini canlandıran  kanser hastalığı ve tedavisi nedeniyle 2. sezona uzun bir ara verilmişti.

Ardından karşımıza 6 bölümlük mini bir sezonla karşımıza çıktı lakin 2. Sezon olarak adlandırılan bu kısa sezonda Spartacus karakteri yoktu. Andy Whitfield vefatı nedeniyle yeni bir Spartacus arandı ve bu isim  oldu.

Gözler bir kaç bölüm vefat eden Andy Whitfield’i aradı ama bir kaç bölümden sonra Liam McIntyre’e alışıldı ve 3. sezon solukları kesen bir sezon oldu. 3. Sezonun bitmesinden bu yana neredeyse 1 yıl geçti. 4. Sezonu yani Spartacus: ‘in başlamasıyla ilgili her yerde “?” yada “ Ne Zaman Başlayacak?” adı altında sorular soruldu ve varsayımlar yapıldı. Bütün temenniler bir an önce başlaması yönündeydi.

Dizinin resmi yayıncısı Starz’ın Web Sitesinde yer aldığına göre Spartacus: War Of Damned bu Ocak ayında, ayın 25′inde başlıyor. Lakin dizinin hayranlarını üzecek bir şey daha var; Yayınlanan fragmana bakılacak olursa bu sezon, son sezon olacak.

Spartacus 4. sezon yani Spartacus: War Of Damned ‘in kaldığı yerden solukları keseceği şüphesiz …

Spartacus: War Of Damned fragmanı

Benzer Konular

Daha Çok Benzer Konular

2 comments on “İşte Spartacus 4. Sezon Başlama Tarihi

  1. esat atalay diyor ki:

    bence sıpartaküs dizisi son bolma çok kötü hayata en sevdiğim dizi diye bilirim son bulmasın bu dizi

  2. Bahtiyar diyor ki:

    haber için çok teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>