Paylaş
{total}

Spartacus: War Of Damned

Bir fenomen haline gelen, Türkiye’de de Türkçe Dublajlı olarak yayınlanan dizisinin merakla beklenen 4. Sezon başlama tarihi …

Aşırı şiddet dolu ve cesur cinsel içerikli sahneleri ile dikkat çeken, milyonlarca kişi tarafından takip edilen Spartacus dizisinin merakla beklenilen 4. Sezonunun başlama tarihi belli oldu. İlk sezon Spartacus karakterini canlandıran  kanser hastalığı ve tedavisi nedeniyle 2. sezona uzun bir ara verilmişti.

Ardından karşımıza 6 bölümlük mini bir sezonla karşımıza çıktı lakin 2. Sezon olarak adlandırılan bu kısa sezonda Spartacus karakteri yoktu.  vefatı nedeniyle yeni bir Spartacus arandı ve bu isim  oldu.

Gözler bir kaç bölüm vefat eden Andy Whitfield’i aradı ama bir kaç bölümden sonra ‘e alışıldı ve 3. sezon solukları kesen bir sezon oldu. 3. Sezonun bitmesinden bu yana neredeyse 1 yıl geçti. 4. Sezonu yani Spartacus: ‘in başlamasıyla ilgili her yerde “?” yada “” adı altında sorular soruldu ve varsayımlar yapıldı. Bütün temenniler bir an önce başlaması yönündeydi.

Dizinin resmi yayıncısı Starz’ın Web Sitesinde yer aldığına göre Spartacus: War Of Damned bu Ocak ayında, ayın 25’inde başlıyor. Lakin dizinin hayranlarını üzecek bir şey daha var; Yayınlanan fragmana bakılacak olursa bu sezon, son sezon olacak.

yani Spartacus: War Of Damned ‘in kaldığı yerden solukları keseceği şüphesiz …

Spartacus: War Of Damned fragmanı

9 Readers Commented

Join discussion
 1. esat atalay on Ocak 1, 2014

  bence sıpartaküs dizisi son bolma çok kötü hayata en sevdiğim dizi diye bilirim son bulmasın bu dizi

 2. Bahtiyar on Ocak 19, 2014

  haber için çok teşekkürler

 3. ferdi on Nisan 27, 2014

  spartaküs war of damet türkçe dublaj nezaman çıkacak söyleyebilirmisiniz

  • adminBK Author on Nisan 27, 2014

   Maalesef bu sorunun cevabını vermek zor. Kısa bir araştırma da yaptım fakat Türkçe Dublaj adı altında paylaşılanların hepsi alt yazılı. Ziyaretçi çekmek için kandırıyorlar insanları …

   Ben normalde alt yazılı sevmem fakat bu dizinin mükemmel olması nedeniyle dublajını bekleyemedim. Bekleyememe rağmen bir sonraki sezon neredeyse 1 yıl sonra çıkıyordu.

   Tavsiyem Alt Yazılı izlemeniz. Çünkü kaliteli yabancı dizilerin son sezonları daha önce Türkçe Dublaja çevrilmedi. Lost 6 sezon çıktı, 5 sezon Türkçe Dublaj izledim, son sezon Türkçe Dublajı çıkmadı ve alt yazılı izlemek zorunda kaldım. Presion Break 4 sezondu. 3 sezon Türkçe Dublaj izledim son sezon Türkçe Dublajı çıkmadı bende sinirlenip izlemedim. Spartacus’te de aynı şey olma ihtimali yüksek.

 4. Ferdi on Ağustos 11, 2014

  Bu dizinin War of Dammed ın devamı ya da yeni sezon olarak 4.sezon ne zaman başlıcak tarih ver nolur admin

 5. ali on Kasım 1, 2014

  Teşekkrler bilgi için ama 4.sezonu 4 gözle bekliyorum ve yazık oldu son sezon olmasına çok üzüldüm :(

 6. Sertaç on Kasım 23, 2015

  Spartacus öldü 4.Sezon nasıl bir film olacak Spartacus N İNTİKAMIMI:))

Sen Bu Konuda Ne Düşünüyorsun?